Sınavsız Ünvan Değişikliği Örnek Dilekçe

Yazı Tarihi :3 Nisan 2018
660 Kez Görüntülendi

27 Mart 2018 Tarihli ve 30373 Sayılı 2. Mükerrer olarak “7103 Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” Resmî Gazete yayınlandı.

Yayınlanan kanunun 24. ve 25 Maddesinde 2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarına atanacak ve halen görev yapan kardeşlerimizin bir üst kadroya atanma şartlarını taşıyanlara Sınavsız Ünvan Değişikliği kazanımı elde ettik.

2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarında görev yapan başvuru yapacak kardeşlerimiz için hazırlanan örnek dilekçeler aşağıda olup; ataması yapılacak Tüm Kamu Çalışanlarına yeni görevlerinde başarılar dileriz.

YURT Büro Sen
Basın İletişim ve Ar-Ge Bürosu

ORTAÖĞRETİM BİTİRENLER İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ

ÖN LİSANS BİTİRENLER İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ

LİSANS BİTİRENLER İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ

Dilekçeler için TIKLAYINIZ

NOT : Bazı Bakanlıklar kurumlardan müracaat başvuruları başlatmış olup;  Aile bakanlığınca hazırlanan örnek dilekçeyi kullanabilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT !: Bilgi Kirliliği Yaşanmaması açısından, Sınavsız Unvan Değişikliği Hakkındaki tüm bilgi ve açıklamaları www.yurtsendikalari.org, Devlet Personel Başkanlığı Ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının Resmi İnternet Siteleri dışında yapılan Sosyal Medya da yer alan hiçbir açıklama ve yorumları DİKKATE ALMAYINIZ

 

Yorumlar

  1. ipek dedi ki:

    biz kurumada dilekçe verdik ama hizmetli kadrosunda olduğumuz için olmuyor ne yapmalıyım

  2. ayşe dedi ki:

    aynn bende verdim. ilden personel başkanlığına gönderdiler olumsuz cevap aldım.

  3. ayşe dedi ki:

    evet bende verdim. ilden personel başkanlığına gönderdiler olumsuz cevap aldım.

Yorum Yaz

 
Yukarı Çık

By - TFNGL